fbpx
Müüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas PatikalMüüa kaunis ja avar majaosa Rae vallas Patikal

Suure-Rangi, Patika

Müüki on tulnud kaunis ja hubane majaosa Rae vallas Patikal!

TUTVUSTUS

Müüa majaosa Rae vallas Patikal.

See avar ja valgusküllane kodu asub rahulikus ja rohelises piirkonnas, linnale lähedal, kuid samas mõnusalt privaatselt maal. 

Majaosa pind on 147,6 m2.

Esimesel korrusel on esik, avar elutuba kaminaga, köök, sahver, tualett, dushiruum ja saun.

Teisel korrusel magamistuba ja kaks lastetuba, avar trepihall, dushiruum tualettiga ja lisaruum külaliste võõrustamiseks või asjade hoiustamiseks.

Korruseid ühendab värskelt paigaldatud puidust keerdtrepp.

Maja ümbritseb ca 1685 m² suurune aiaga piiratud kinnistu, kus on ruumi nii autode parkimiseks kui ka päikesepaisteliste päevade nautimiseks. Aed on privaatne ja vaikne, ideaalne koht taimede kasvatamisega tegelemiseks, lõõgastumiseks ning perega aja veetmiseks.

Aias on kasvuhoone ja katusega grillplats.

SISEVIIMISTLUS

Kodu sisekujundus on värske ja kaasaegne, pakkudes sooja ja hubast atmosfääri. Ruumid on viimistletud kvaliteetsete materjalidega, näiteks esimese korruse põrandat katab puidust kalasabaparkett, mis loob elegantse ja mugava keskkonna.

Teine korrus on hiljuti renoveeritud: seinad on värvitud heledates toonides, põrandaid katab laminaatparkett. Radiaatorite asemel paigaldati põrandaküte ja lisati vaheseinad, et tekitada lastele eraldi toad. Uuendati dushiruum.

PLANEERING

Eramus on avarad ja hästi läbimõeldud ruumid, mis on jaotatud kahele korrusele. Igal korrusel on oma unikaalne võlu ja funktsionaalsus, pakkudes piisavalt ruumi ja privaatsust igale pereliikmele.

KÜTTESÜSTEEM

Maja on varustatud kaasaegse ja tõhusa küttelahendusega (maakütte katel Uponor automaatikaga), mis tagab madalad ülalpidamiskulud.

Lisaks on alumise korruse vannitoas ja tualettruumis elektriküte.

Sooja kodutunde tekitab elutoas asuv kamin.

ÜLALPIDAMISKULUD

Kulud on mõistlikud ja hõlpsasti hallatavad. Elektriarve, mis hõlmab ka vee- ja küttetasusid, on suvel keskmiselt 100 eurot ja talvel 330 eurot, pakkudes mugavust igaks aastaajaks.

Aastane kogukulu 2023. aastal oli 2764 eurot, mis teeb kuu keskmiseks vaid 230 eurot, mis tõestab selle kodu ökonoomsust ja mugavust.

ASUKOHT JA ÜMBRUS

See kodu asub looduskaunis piirkonnas, kus on lähedal kõik eluks vajalik – koolid, lasteaiad, poed ja terviserajad. Samuti on suurepärased transpordiühendused, mis teevad igapäevase liikumise lihtsaks ja mugavaks.

Lisaks privaatsele kodusele elule on piirkonnas väga hästi toimiv Patika Külaselts, mis korraldab üritusi ja hoiab kogukonnaelu aktiivsena.

Olete oodatud tutvuma oma unistuste koduga Patikal!

Võtke minuga ühendust!

PLAANID

Notariaalne kasutuskord

Müüdava majaosa juurde kuuluv maa on märgitud punasega.

Tube
5
Üldpind
147,6 m²
Omand Kaasomand
Ehitusaasta 2010
Seisukord Hea
Energiamärgis Puudub

Hind

289 000 €

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge