fbpx

MaakleristKutseline kinnisvaramaakler Egle Selge

Minust

Kogemus alates aastast 2015
  • Maaklerite registris
  • Kutseline kinnisvaramaakler
  • Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

Mina olen kutseline kinnisvaramaakler Tallinnas ja Harjumaal.

Tegutsen kinnisvaramaailmas 2015 aasta algusest. Olles eelnevalt omandanud teadmisi ja kogemusi rahvusvahelistes ettevõtetes nii müügitöö kui ka klienditeenindusvaldkonnas, siis tekkis soov pöörata elus uus lehekülg ja leida uued väljakutsed.

Olen tegutsenud maaklerina erinevates kinnisvarabüroodes kui ka omal käel. 2019 aastal lõpetasin Tallinna Majanduskoolis 2-aastase kinnisvaramaakleri kursuse ja sooritasin Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja kutseeksami, sellest ajast olen kutseline kinnisvaramaakler. Pidev eneseareng ja head tulemused müügitöös andsid mulle võimaluse juhtida müügitiimi ja olla mentoriks alustavatele maakleritele.

Alates 2024 veebruarist olen Uus Maa kinnisvarabüroo uue frantsiisi Uus Maa Pro tippmaakleritest koosneva tiimi liige.

Kinnisvaramaakleri amet on elustiil

Usun, et kinnisvaramaakleri amet ei ole pelgalt töö vaid elustiil ja põnevust lisab selle ameti puhul mitmekülgsus, iseseisvus ja suhtlemine erinevate inimestega – iga päev on eelmisest erinev.

Olen positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik, sihikindel ja pean lugu pidevast enesearendamisest. Minu jaoks on esmatähtis pakkuda oma klientidele kvaliteetset esindusteenust läbi professionaalse suhtumise ja personaalse lähenemise – iga klient on ainulaadne ning iga objekt erinev, see eeldab ka vajadustele vastavat lahendust.

Olen väga pühendunud oma klientide jaoks parima tulemuse saavutamisele.

Parim tunnustus tehtud töö eest on õnnelikud kliendid, kes minu teenust ka oma sõpradele ja tuttavatele soovitavad.

Talli 4, Tallinn, Harjumaa