fbpx

TeenusedKonsultatsioon


Kui oled hetkel kinnisvaraga seotud plaanide või küsimuste ees, mis nõuavad selgust, siis meie konsultatsiooniteenus on loodud just selleks, et pakkuda sulle tuge ning juhendamist kodu müümise, ostmise või üürimise keerulistes protsessides.

Olgu sinu küsimused seotud vara väärtuse hindamise, turunduse, lepingute või mis tahes muuga, võta meiega ühendust. Lepime kokku kohtumise või telefonikõne, saame anda nõu ja selgust edasiste sammude osas.

Oleme siin selleks, et leida sinu jaoks kõige sobivam lahendus ja teha kogu protsess sujuvaks.

Kinnisvara müük


Oleme edukalt müünud väga erinevaid kodusid erinevates turusituatsioonides. Aja jooksul oleme õppinud, kuidas käsitleda ka kõige keerulisemaid müügiprotsesse ja lahendada erinevaid väljakutsed.

Oleme välja töötanud tõhusad müügi- ja turundusstrateegiad, mis aitavad meil saavutada parimaid tulemusi iga kliendi jaoks. Oleme veendunud, et edu saladus peitub õiges strateegias, põhjalikus kinnisvara hindamises ja professionaalses lähenemises.

Meie jaoks pole see lihtsalt töö, vaid kutsumus aidata inimestel oma kinnisvaraga seotud eesmärke saavutada. Oleme siin, et olla sinu usaldusväärne sõber kinnisvaramaastikul.

Üürile andmine


Meie eesmärk on muuta sinu kinnisvara üürimine võimalikult lihtsaks ja muretuks. Aitame sul leida ideaalse üürniku, tehes põhjalikku taustakontrolli ja tagades, et saaksid oma vara rahuliku südamega üürile anda.

Meie meeskond peab oluliseks tagada, et iga üürileandmise protsess oleks sujuv ja turvaline. Oleme valmis investeerima aega ja energiat, et leida üürnik, kes vastab sinu ootustele ja vajadustele. Lisaks oleme abiks üürilepingu ja üleandmisakti ettevalmistamisel ning vajadusel üüriperioodi jooksul et saaksid keskenduda enda jaoks tähtsamatele teemadele.

Kopli tee 40, Peetri, Rae vald. Uus ja eksklusiivne pakkumine Peetris! Korteri teeb eriliseks avar planeering, kvaliteetne siseviimistlus ja tõeliselt kaunis sisekujundus. Korteri juurde kuulub ka päikeseline terrass ja kaks parkimiskohta maja ees. Wesse poolt eritellimusel valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega näeb välja justkui mõnes luksuslikus sisekujundusajakirjas. Põrandaid katab kvaliteetne konjakikarva Alpod kalasaba tammeparkett. Seinad on värvitud pestava täismatt VivaColor värviga. Korteri siseuksed on mattmustad Haapsalu Uksetehase “Sviby” mudel. Kinnisvaraagentuur Harmond, kinnisvaramaakler Egle Selge

Kodu soetamine


Oma unistuste kodu leidmine võib olla pingeline ja aeganõudev protsess. Meie eesmärk on muuta see sinu jaoks võimalikult stressivabaks ja nauditavaks.

Koostame sinuga põhjaliku nimekirja kõigest, millega tuleb kodu soetamisel arvestada. Sinu soovidest ja vajadustest lähtuvalt mõistame, millist kodu sa otsid, alates suurusest ja asukohast kuni eriomaduste ja mugavusteni.

Me ei piirdu ainult kinnisvaraportaalidega, vaid teeme koostööd teiste maakleritega ja kasutame maaklerite omavahelisi kanaleid, et leida just need pakkumised, mis võivad vastata täpselt sinu vajadustele.