fbpx

Su kodu on ikka veel müügis?

Miks su kodu on ikka veel müügis? 5 põhjust, miks sinu kodu võib olla turul kauem kui plaanisid.


Kodu müümine võib olla keeruline protsess, kuid edu võti peitub detailides.
Siin on 5 peamist põhjust, miks sinu kodu müük on veninud pikemaks kui plaanisid:

1. Kehvad pildid.

Esimene mulje on kriitilise tähtsusega ja see kehtib eriti kinnisvara müümisel. Professionaalsed fotod, mis näitavad sinu kodu parimaid omadusi, võivad oluliselt suurendada huvi sinu vara vastu. Kvaliteetsed pildid võivad tuua esile detailid, mis muidu märkamata võivad jääda, samuti tekitavad head pildid positiivseid emotsioone ja aitavad potentsiaalsetel ostjatel paremini ette kujutada, kuidas oleks selles kodus elada.

2. Nõrk turundus 

Turundus on sinu kodu müügiprotsessi väga oluline osa. See hõlmab mitte ainult kuulutuste postitamist, vaid ka sinu kodu aktiivset reklaamimist potentsiaalsetele ostjatele. Tõhus turundusstrateegia kasutab ära erinevaid kanaleid, nagu sotsiaalmeedia, kinnisvaraportaale ja isegi avatud majade korraldamist, et jõuda laiema publikuni ja õige sihtrühmani. Ilma sihipärase ja läbimõeldud turunduseta jääb su kodu konkurentide seas nähtamatuks.

3. Vale hind

Hinnastamine on üks kõige keerulisemaid aspekte kinnisvara müümisel. Liiga kõrge hind võib ostjad eemale peletada, samas liiga madal hind tähendab sinu jaoks kaotatud tulu. Õige hinnastamine on kunst omaette. Õige hinna leidmiseks on oluline teha turu-uuringuid ja võrrelda sarnaseid objekte ning tehtud tehinguid sinu piirkonnas.

4. Suvaline maakler

Maakleri valikul on oluline roll sinu kodu müügis. Õige maakleri valimine võib olla sinu kodu müügi edukuse võtmeks. Kogenematu või ebapädev maakler võib müügiprotsessi pidurdada. Aga maakler, kes tunneb sinu piirkonna turgu ja omab õiget turutunnetust, võib suurendada sinu kodu müügivõimalusi. Lisaks võib kogenud maakler pakkuda väärtuslikku nõu hinnastamise ja turunduse osas.

5. Mina ei ole sinu maakler

Valides mind oma maakleriks, saad sa kasu minu kogemustest, turundusoskusest ja pühendumusest müüa su kodu kiiresti ja parima võimaliku hinnaga.

Kui ma oleksin sinu maakler, saaksid sa kasu minu kogemustest, turundusoskusest ja pühendumusest. Ma kasutaksin oma teadmisi ja oskusi, et koostada tõhus turundusplaan, määrata konkurentsivõimeline hind ja esitleda sinu kodu parimal võimalikul viisil. Minu eesmärk oleks sinu kodu müüa kiiresti ja parima võimaliku hinnaga.

Ära lase oma kodul liiga kaua turul seista. Võta minuga ühendust ja vaatame koos, kuidas ma saan aidata sinu kodu müüa kiiremini ja kõrgema hinnaga!