fbpx
Soo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaikSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaikSoo 1B üürikorterSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaikSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaik, pildil on vannitoa valamuSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaik, pildil toalett ja dushiruumSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaik, pildil on esikSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaik. Pildil rohelist värvi kena trepikodaSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaik, pildil on liftSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaikSoo 1B üürikorter, 2-toaline, parkimiskoht ja panipaik

Soo 1b, Põhja-Tallinn

Soo 1b majas üürile anda kena 2-toaline korter. Väga mugav asukoht Tallinna Vanalinna ja Kalamaja piiril.

Soo 1b üüriKorter

Mugava planeeringuga korteri koosseisu kuuluvad avatud köögiga elutuba, koos heleda köögimööbli ja tehnikaga, hoovi avanevate akendega magamistuba, esik ja WC ning vannituba. Magamistoas ja esikus on suure mahutavusega maast laeni lükandustega kapid.

Korterit iseloomustavad kvaliteetne siseviimistlus ja heledate värvitoonidega viimistletud seinad. Põrandatel on korterisse hästi sobituv naturaalne pähkliparkett. Vannitoas keraamilised plaadid, lisaks kvaliteetsele sanitaartehnikale ka pesumasin ning elektriline põrandaküte.

Sisekujunduses on arvestatud Kalamaja piirkonna eripära ning naaberhoonete arhitektuurset ilmet, et luua võimalikult hubast ja kodust keskkonda.

Korter antakse uutele elanikele üle möbleerituna!
Üürihinnas sisaldub ka parkimiskoht maa-aluses garaažis.

Maja

Kortermaja trepikojad on hooldatud ja puhtad ning olemas ka lift.

Privaatsed ja turvalised miljööväärtuslikud kortermajad asuvad kõrvuti ja moodustavad koos haljasala, valgustatud jalutustee ja mänguväljakuga ühtse terviku.

Kulud

Väga mõistlikud kommunaalkulud, suvel ca 110€ ja talvel kuni 160€, lisandub elekter ja vesi vastavalt tarbimisele.

Infrastruktuur

Soo 1b üürikorter asub lühikese jalutuskäigu kaugusel Vanalinnast, läheduses populaarsed kohvikud ja restoranid, toidukauplus (Rimi), ühistransport, apteek, Kultuurikilomeeter, Tallinna sadam, turg ja lennusadam. Maja asub logistiliselt väga heas piirkonnas, kust on hea transpordiühendus kõigi linnaosadega.

LEPINGU SÕLMIMINE
Üürihind 600€ kuus, üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud.
Leping sõlmitakse läbi Rendin platvormi, registreeri ennast huviliseks siit: https://rendin.ee/invite/form/I1NV
Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür 600€ ja maakleritasu 600€+km.

Tunne, et see võiks olla sinu tulevane kodu?
Helista ja lähme vaatama!

Tube
2
Üldpind
45,7 m²
Korrus/Korruseid 3/3
Ehitusaasta 2013
Seisukord Hea
Energiamärgis C

Hind

600 €/kuu

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge