fbpx
Korteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-TallinnasRandla tn 12, Põhja-Tallinn, Müüa valgusküllane 2-toaline korter Stroomi rannarajoonis, Randla tänaval. Korteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-TallinnasKorteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-TallinnasKorteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-TallinnasKorteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-TallinnasRandla tn 12, Põhja-Tallinn, Müüa valgusküllane 2-toaline korter Stroomi rannarajoonis, Randla tänaval. Kaunis sisekujundus, magamistoas suur garderoobikapp. Korteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-TallinnasKorteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-TallinnasRandla tn 12, Põhja-Tallinn, Müüa valgusküllane 2-toaline korter Stroomi rannarajoonis, Randla tänaval. Korteri müük Randla tn 12, Põhja-Tallinn Kodu müük, kinnisvaramaakler Põhja-Tallinnas

Randla tn 12, Põhja-Tallinn, Tallinn

Kaunis korter Stroomi ranna lähedal!

Korter

Müüa valgusküllane 2-toaline korter Stroomi rannarajoonis, Randla tänaval.
Korter asub 4-korruselise maja neljandal korrusel. Aknad on suunaga itta, hommikupäikese poole.
Korteri koosseisu kuulub esik, elutuba avatud köögiga, magamistuba ja wc/vannituba.

SISEVIIMISTLUS
Korter on täielikult renoveeritud aastal 2013. Perioodil 2020-2021 on korteris tehtud värskendusi – värvitud on seinad ja vahetatud tapeet.
Avatud köögis on korralik köögimööbel ja -tehnika (külmkapp, elektripliit ja- ahi ning õhupuhasti). Heledates toonides plaaditud vannituba ja wc on koos. Sooja vee tagab boiler. Korteris on 2-kordse klaasiga pakettaknad.
Eluruumide põrandaid katab puitparkett.
Korter müüakse koos mööbliga.

Maja

Majal on hästi toimiv korteriühistu.
Elamu on heas seisukorras. Trepikodadesse on paigaldatud uued aknad ja välisuksed.
Paigaldatud on uus veetorustik. Trepikojad on heakorrastatud.
2007 a. on viimistletud elamu fassaad.
Majaelanikud on otsustanud edasi minna maja renoveerimisega Kredexi käendusel ning plaanis välja vahetada katus, küttesüsteem, korrastada keldriboksid, värskendada koridorid ja ehitada prügimaja.
Majaelanike igapäevaseid muresid haldab haldusfirma AS Stell, kes hoolitseb nii koristamise kui ka muude korrastustööde eest.

PARKIMINE
Parkimine on maja ümbruses tänavatel tasuta.

Kulud

Kommunaalkuulud on väga mõistlikud: suvel keskmiselt 70 eurot ja talvel 160 eurot, olenevalt vee tarbimisest.

Infrastruktuur

Elamu asub suurtest teedest eemal ning Stroomi supelranna lähedal.
Ümbruskonda iseloomustab hästi välja arenenud ja aastatega kujundatud infrastruktuur, läheduses on mitmed kauplused, polikliinikud, lasteaiad, koolid, mänguväljakud, valgustatud terviserajad, pargialad ja söögikohad.

Kõigest mõnesaja meetri kaugusel on Stroomi rand, mets, promenaad, Kopli kalmistupark, Sõle Spordikeskus, Stroomi keskus, Maxima XX, Lasteaed Kajakas, Ehte Humanitaargümnaasium, Tallinna Vaba Waldorfkool, Kool 21. sajandil, uus Pelgulinna riigigümnaasium, Pelguranna Lasteaed, jne.
Ühistranspordiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega on suurepärane ning ühistranspordipeatused asuvad kõigest mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel. Ca 200m kaugusel on Lõime ja Madala bussipeatused ning ca 700 m kaugusel on trammipeatus.

Kui tunned, et see korter võiks olla Sinu uus kodu, siis võta minuga kindlasti ühendust ja läheme korterit vaatama!

Tube
2
Üldpind
37,0 m²
Korrus/Korruseid 4/4
Ehitusaasta 1960
Seisukord Heas korras
Energiamärgis F

Hind

109 900 €

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge