fbpx
Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines! Vaade drooniga.Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines! Vaade droonigaMüüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!Müüa suure kinnistuga majaosa Tiiva tänaval Kristiines!

Tiiva 19/1, Kristiine, Tallinn

Müüa ridaelamuboks Tiiva tänaval Kristiines!
Kui otsid avarat ja hubast kodu, mida saab ise vastavalt oma maitsele kujundada, siis on see Kristiine majaosa müügipakkumine just sulle!

Suurepärase asukohaga ridaelamuboks Kristiines, rohelises ja rahulikus eramajade piirkonnas.
Tegemist on ridaelamu otsapealse boksiga, millel on privaatne suur aed (1179m²) ja päikeseline terrass. Läheduses on kõik eluks vajalik – poed, lasteaiad, koolid, ideaalsed sportimisvõimalused ja kiire transpordiühendus kesklinnaga.

RidaelamuBOKS

Ridaelamu on ehitatud 1992. aastal ja müüdavale boksile on tehtud juurdeehitus 2005. aastal (projekteeris arhitekt Ainar Luik).
Juurdeehituse käigus renoveeriti ka vanem majaosa. Kokku on pinda 208,2m². Tiiva tänavalt on sissepääs puldi või mobiiliga avatava värava kaudu.
Maja ees on 3 parkimiskohta ning ligipääs garaaži. Lisaks on sellel kinnistul eraldi privaatne sissepääs Luige tänavalt, kuhu on võimalik mugavalt ka autosid parkida.
Tegemist on ridaelamuboksiga, aga tänu juurdeehitusele ja suurele privaatsele kinnistule on tunne nagu elaksid oma majas.

PLANEERING

Läbimõeldud planeeringuga kodu läbi nelja poolkorruse, kus on palju ruumi ja valgust. Hommikupäike paistab maja taha avanevate akendega tubadele ja õhtupäike jällegi maja ette asetsevatele tubadele. Terrassile ja aeda paistab päike pea terve päeva jooksul.

Esimene korrus:

  • Avar köök koos vajaliku tehnikaga
  • Söögituba ja pääs rõdule
  • WC ja avar koridor

Teine korrus:

  • Kolm magamistuba ja kodukontor
  • Dušinurgaga WC

Soklikorrus:

  • Garaaz, panipaik ja sauna eesruum koos duširuumi ja leiliruumiga.

Juurdeehitus:

  • Esimene poolkorrus: avar elutuba kõrgete lagede ja maast laeni akendega, pääs terrassile ja aeda.
  • Teine poolkorrus: kõrgete akendega avar magamistuba ja pääs pööning-panipaika.

Majaosa planeering ja kaks eraldi sissepääsu võimaldavad soovi korral majaosa ümber ehitada kaheks eraldiseisvaks osaks. 2005.aastal juurdeehitatud osa saaks muuta Luige tänava poolse värava ja aiapoolse sissekäiguga korteriks, kontoriks, salongiks, vms) ja ridaelamuboksi esialgne osa jääks 5-toaliseks korteriks sissekäiguga maja eest Tiiva tänavalt.

SISEVIIMISTLUS

Siseviimistluses on kasutatud rõõmsaid värvilisi toone, seinasid katab tapeet ja põrandaid puitparkett. Pesuruumid ja abiruumid on plaaditud. Juurdeehitusel on kolmekordse klaasiga puitalumiinium pakettaknad, esimese korruse akendel turvaklaas.

KÜTE, KOMMUNIKATSIOONID

Küttelahenduseks on elektriküte ning söögitoas ja elutoas asuvad puuküttekaminad. Saunas on puuküttega kerisahi. Pesu-ja abiruumides on elektripõrandaküte. Head võimalused soojuspumpade paigalduseks või muu küttesüsteemi väljaehitamiseks. Majaosal on toimiv signalisatsioonisüsteem. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

ASUKOHT

Asudes kesklinna vahetus läheduses, aga samas rahulikus ja rohelises eramajade piirkonnas, on kõik eluks vajalik vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Tallinna Kristiine Gümnaasium, mitmed lasteaiad, Kristiine keskus ja erinevad toidupoed (Selver, Maxima, Rimi, Lidl) asuvad 5-10 minuti jalutuskäigu kaugusel. Vanalinna jõuab jalgsi ca 15 minutiga.

Kui soovid rohkem infot või kohapeale tutvuma tulla, võta minuga ühendust! Just see võib olla sinu ja su pere unistuste kodu!

Tube
7
Üldpind
208,2 m²
Poolkorruseid 4
Ehitusaasta 1992
Seisukord Keskmine
Energiamärgis Puudub

Hind

399 000 €

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge