fbpx
Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!

Tööstuse tn 60, Põhja-Tallinn

Müüa 3-toaline korter Tööstuse tänaval Põhja-Tallinnas!

Korter

Korter paikneb kahekorruselise maja 1. korrusel ning aknad on kolmes suunas – tänava poole, sisehoovi ja maja küljele. Korteri koosseisu kuulub esik, avar elutuba, köök, kaks magamistuba, vannituba (WC ja dušš).

SISEVIIMISTLUS

Korter on mõni aeg tagasi renoveeritud – põrandakate vahetatud, paigaldatud vesipõrandaküte, vannituba renoveeritud, tubades seinad värvitud. Hetkel on üks magamistuba läbikäidav, aga seda ukse asukohta saab soovi korral kerge vaevaga muuta. Tänu paksudele kiviseintele ei ole naabreid ega Tööstuse tänava liiklusmüra praktiliselt kuulda. Paksud kiviseinad hoiavad talvel sooja ja suvel jahedamat sisekliimat. Soovi korral jääb olemasolev mööbel korterisse.

Maja

1961. aastal ehitatud väärikas kivimaja. Majal on varasemalt vahetatud katus, elektrisüsteem ja torustik. 2023 aastal renoveeriti maja fassaad ning koridorid, tänu millele näeb maja väga kaunis ja värske välja. Naabrid on rahulikud ja sõbralikud inimesed. Autot saab parkida maja hoovis.

Kulud

Küttesüsteem on korteripõhine, paigaldatud on kaasaegne ja ökonoomne gaasikatel. Korteris on vesipõrandaküte, lisaks kamin ja infrapuna küttepaneel. Gaasi ja elektri koondarve talvekuudel on olnud ca 250€ ja suvel ca 90€ (olenevalt gaasi hinnast). Gaasikütet saab toetada kamina või infrapunapaneelidega. Ühistul on fassaadi ning koridori remondi tõttu võetud pangalaen. Remondifond ja laenumaksed kokku on ca 215€ kuus.

Infrastruktuur

Logistiliselt väga hea asukoht – mere ja sadama lähedal, pargid lähedal, mugavad kergliiklusteed. Kesklinna autoga ca 8 min, bussipeatus ca 100 m kaugusel, trammipeatus ca 600 m kaugusel. Arsenali keskusesse saab jalgsi paari minutiga poodi, kool ja lasteaed samuti läheduses. Peagi rajatakse 5 min tee kaugusele uus põhikool. Väikelastele on lähedal mänguväljak.

Vaba aja veetmiseks on nii Noblessner kui ka Kalamaja kõigest jalutuskäigu kaugusel.

Võta minuga kindlasti ühendust ja tule selle imelise koduga tutvuma!

  • Kui soovid osta, müüa või üürida kinnisvara, siis olen hea meelega sulle abiks!
  • Saan sind aidata pangalaenu taotlemisel, samuti ostetava kinnisvara või tagatisvara hindamisel.
Tube
3
Üldpind
60,3 m²
Korrus/Korruseid 1/2
Ehitusaasta 1961
Seisukord Hea
Energiamärgis F

Hind

145 000 €

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge