fbpx
Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega.Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega. Kinnisvaraagentuur Harmond, Egle Selge, kinnisvaramaakler, maaklerMajaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Majaosa müük Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!Silla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega. Kinnisvaraagentuur Harmond, Egle Selge, kinnisvaramaakler, maaklerSilla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega. Kinnisvaraagentuur Harmond, Egle Selge, kinnisvaramaakler, maaklerSilla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega. Kinnisvaraagentuur Harmond, Egle Selge, kinnisvaramaakler, maaklerSilla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega. Kinnisvaraagentuur Harmond, Egle Selge, kinnisvaramaakler, maaklerSilla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega. Kinnisvaraagentuur Harmond, Egle Selge, kinnisvaramaakler, maaklerSilla tn 12/1, Nõmme, Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel! eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega. Kinnisvaraagentuur Harmond, Egle Selge, kinnisvaramaakler, maakler

Silla tn 12/1, Nõmme, Tallinn

Suure terrassi ja saunaga kodu Nõmmel!

MAJAOSA

Vaiksel Silla tupiktänaval müüa 2-toaline majaosa.

1940ndatel valminud kahekorruselise hoone konstruktsiooniks on vahetäitega puitkarkass, mis on üle krohvitud.
Katusekatteks on Nõmmel traditsiooniliseks eelistuseks olev tsingitud valtsplekk. Majale on paigaldatud uued aknad.
Hoone vundament on soojustatud ning maja all asub täiskelder.

Majaosa koosseisu kuulub esik, suur elutuba avatud köögiga, magamistuba ja avar dushiruum koos wc ja saunaga. Elutoast pääseb suurele päikeselisele terrassile.
Müügis olev majaosa asub hoone 1. korrusel ja on kasutusel notariaalse kasutuskorra alusel.

SISEVIIMISTLUS

Majaosa on aastal 2020 täielikult renoveeritud.
Vahetati välja konstruktsiooni ja lae kandetalad.
Maja on seestpoolt topeltvillaga soojustatud. Lisatud tuuletõke.
Samuti on lakke lisatud topeltkips heliisolatsiooniks.
Korstnajalg on taastatud.
Paigaldati uued vee- ja kanalisatsioonitorud.
Uus elektrisüsteem (kahetariifiline elektriarvesti)
Põrandaküte on dushiruumis ja koridoris.

Majaosa siseviimistluses ei ole kokku hoitud ja kõik materjalid on väga kvaliteetsed.
Põrandaid kaunistab kalasaba parkett. Ilmekust lisavad kõrged valged põrandaliistud.
Elutoa ja dushiruumi seinad on kaetud mikrotsemendiga, mis oma veekindla spetsiaalse koostise ja paigaldamismeetodiga tagab vastupidava ja unikaalse pinna.
Dushiruumi ja esiku põrandaid katavad suured keraamilised plaadid.

Selle kodu köök on iga kodukoka unistus – eritellimusel Arensi poolt valmistatud köögimööbel koos kvaliteetse integreeritud tehnika ja valgustusega.
Elutoast pääseb suurele (25 m2) päevapäikesele avatud terrassile ja privaatsesse aeda, kus on õunapuud, marjapõõsad ja palju lilli.
Elutoas annab hubasust dekoratiivne õlikamin.
Magamistoas on mahukas sisseehitatud garderoob.
Enamus mööblist ja kardinad on valmistatud eritellimusel ja jäävad uuele omanikule.

Kulud

Talvine elektriarve jäi koos elektrikütte, veeboileri ja ülejäänud tarbimisega ca 200 € kanti, suvel ca 50 €.
Lisandub arve prügi utiliseerimise eest 7 € ja külma vee eest vastavalt tarbimisele.

KINNISTU
Silla 12 kinnistul asub:
1 kahepere elamu(Silla 12/1)
1 ühepere elamu(Silla 12/2)
1 väiksem hoone (Silla 12/3), mis ehitisregistris on kirjas samuti elamuna, kuid hetkel on kasutuses kuurina. Kinnistu kasutus kolme kaasomaniku vahel toimub vastavalt notariaalsele kasutuskorrale ja kokkuleppele.

Silla 12/1 on kinnistu kõige tagumine ja seetõttu kõige privaatsem hoone. Müügis olev majaosa asub hoone 1. korrusel, hoone teisel korrusel on väga toredad naabrid, kes on nõus ka maja fassaadi parandamisse panustama.

Kõrghaljastusega krundil asub mitmeid viljapuid ja põõsaid ning samuti majaosa juurde kuuluv metallist garaaž.

Infrastruktuur

Majaosa asub nn “süda-nõmmel” ehk ajaloolise Nõmme keskuse lähedal vaiksel tupiktänaval. Mõnusa ja operatiivse ühenduse kesklinnaga tagav Nõmme raudteejaam jääb 5 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Bussiühendus nii kesklinna, kui ka Mustamäe ja Haaberstiga on väga hea. Sõõrikukohvik, jaama restoran, Nõmme turg ja teised ikoonilised kohalikud asutised on samuti meeldivalt lähedal. Lähedusest leiab laia valiku haridus-, spordi- ja tervishoiuasutusi.

Võta minuga ühendust ja tule oma uue koduga tutvuma!

Tube
2
Üldpind
65,0 m²
Korrus/Korruseid 1/2
Ehitusaasta
Seisukord Heas korras
Energiamärgis Puudub

Hind

250 000 €

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge