fbpx
Korteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorileKorteri müük Kadriorus Vase 5, kutseline maakler Kadriorus, investeerimiskorter, maakler kinnisvarainvestorile

Vase tn 5, Kesklinn, Tallinn

Müüa suur kahetoaline korter miljööväärtuslikus piirkonnas Kadrioru ja Kesklinna piiril, Vase tänval.

Korter

Asukoht vaiksel rohelisel kõrvaltänaval neljakorruselise kivimaja 3. korrusel!

Tegemist on kõrgete lagede ja avarate tubadega renoveerimist vajava korteriga.
Korteri koosseisu kuulub: esik, elutuba, magamistuba, koridor, köök, vannituba, wc ja kolm panipaika.
Korteris on esialgne planeering aastast 1955, mis ei vasta enam tänapäevastele eelistustele, küll aga on kõik korteri siseseinad kergseinad, seega hea võimalus muuta planeeringut enda vajadustele vastavaks.

Maja

Kortermaja on ehitatud 1955 aastal ja tänu renoveerimisele on majale omistatud D energiatähis.
Maja on aiaga eraldatud turvaline sisehoov, kuhu pääsevad ainult oma maja elanikud.
Trepikoda on väga puhas ja korralik. Turvalisuse tagab välisuksel olev fonolukk.
Korterelamus on tegus korteriühistu ja rahumeelsed naabrid.

Kulud

Korteri kommunaalkulud on suveperioodil ca 70 eurot ja talvel ca 200 eurot, millele lisandub elekter, gaas ja vesi vastavalt tarbimisele.

Infrastruktuur

Mugava elukeskkonna tagab lähedus kesklinnaga, lähim bussipeatus on 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Kadrioru park ja Pirita promenaad on mõnusalt lähedal ning vanalinna ja kesklinna saab 10-minutilise jalutuskäiguga. Lähim kauplus on paarisaja meetri kaugusel. Läheduses lasteaiad (Tallinna Mürakaru Lasteaed, Liivamäe Lasteaed, Meelespea, Waldorflasteaed MTÜ jne) ning koolid (Tallinna 21. Keskkool, Tallinna Ülikool).

Sobib suurepäraselt koduks mugavust ja kiiret elutempot armastavale inimesele, kus kõik on käe-jala juures ning samas on elukeskkond väga vaikne ja rahulik.

Ülihea potentsiaaliga korter, millest võib saada sinu unistuste kodu!

Võta minuga ühendust ja tule tutvuma.

Tube
2
Üldpind
58,1 m²
Korrus/Korruseid 3/4
Ehitusaasta 1955
Seisukord Vajab renoveerimist
Energiamärgis D

Hind

164 000 €

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge