fbpx
Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kooli 6, Tabasalu. Korter asub 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Toad asuvad eraldi.

Kooli 6, Tabasalu

Kõrgelt hinnatud Tabasalu alevikus tuli müüki avar ja valgusküllane 2-toaline korter.

Korter

Korter asub viiekorruselise maja 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Köök asetseb tubadest eraldi ning elutuba ei ole läbikäidav.

Korteri koosseisu kuulub esik, köök, avar elutuba suure garderoobikapiga, magamistuba, vannituba ja WC.

Köögis kaasaegne köögimööbel koos tehnikaga (nõudepesumasin, keraamiline pliit, elektriahi, kubu, külmkapp).

Korterisse jääb enamus piltidel nähtavast sisustusest.

SISEVIIMISTLUS

See 2-toaline korter on mõned aastad tagasi täielikult renoveeritud. Siseviimistluses on kasutatud modernseid toone, seinad on värvitud. Põrandaid katab laminaatparkett.

Vannitoa seinad ja põrand on plaaditud ning varustatud elektrilise põrandaküttega.

Maja

Majas on tegus KÜ.

Maja fassaad soojustatud, katus vahetatud, püstakud vahetatud.

PANIPAIK ja PARKIMINE

Korteri juurde kuulub panipaik maja keldrikorrusel.

Parkimine korraldatud KÜ poolt ja ainult oma maja elanikele ning nende külalistele.

Kulud

Seoses maja renoveerimiseks võetud KÜ laenuga on kommunaalkuludele lisatud pangalaenu maksed ja kommunaalarved on seetõttu suvel ca 140€ ja talvel ca 200€ (lisandub elekter vastavalt tarbimisele).

Infrastruktuur

Tabasalu alevikus on kõik eluks vajalik olemas, näiteks erinevad kauplused (Rimi toidupood, Tabasalu keskus), söögikohad, perearstikeskus, lasteaed, vallavalitsus, spordikeskus, koolid (Tabasalu gümnaasium, Tabasalu Muusikakool, Tabasalu Kool).

Olemas on erinevad kergliiklusteed ja asutused sportimiseks ja vabaaja veetmiseks (Tabasalu Spordikompleks, Airok Tennisekeskus, Tabasalu Noortekeskus) ning korralik ühistranspordiühendus.
Tabasalu läheduses paiknevad Rannamõisa MKA, Muraste ja Suurupi LKA – ideaalsed kohad looduses viibimiseks. Läheduses asuvad ka mitmed ilusad liivarannad, suurim neist Vääna-Jõesuu rand.

Võta minuga kindlasti ühendust ja tule selle imelise koduga tutvuma!

Tube
2
Üldpind
46,7 m²
Korrus/Korruseid 5/5
Ehitusaasta 1976
Seisukord Hea
Energiamärgis D

Hind

110 000 €

Soovid lisainfot?

Kinnisvaramaakler Egle Selge