fbpx

Kuidas valida õige kinnisvaramaakler

Konsultatsioon, turuanalüüs, kohtumine maakleriga, kinnisvara hinnastamine, kinnisvara nõustamine kinnisvaramaakler Egle Selge, Kinnisvaramaakler Egle Selge, Usaldusväärne ja professionaalne maakler Tallinnas ja Harjumaal

Kinnisvara müümine või ostmine on suur samm ja üks elu olulisemaid otsuseid. Õige kinnisvaramaakleri valimine võib selles protsessis olla suureks abiks.
Tallinnas ja Harjumaal on palju kinnisvaramaaklereid, kuid kuidas valida õige kinnisvaramaakler?
Siin on mõned olulised tähelepanekud, mis aitab teil valida maakleri, kes sobib just teie vajaduste ja soovidega.

1. Uurige ja küsige soovitusi

Enne maakleri valimist uurige põhjalikult erinevaid maaklereid. Küsige sõpradelt ja pereliikmetelt soovitusi ning vaadake maaklerite kohta jäetud tagasisidet. Koguge infot selle kohta, kuidas nad on varasemate klientidega töötanud ja millised on nende tulemused.

2. Kontrollige kutsetunnistuse olemasolu

Veenduge, et maakleril oleks kehtiv kutsetunnistus. Lisaks sellele uurige nende kogemust kinnisvaravaldkonnas. Kogenud maakleril on enamasti parem arusaam kinnisvaraturust, hindadest ja piirkonnast.

3. Kohtuge isiklikult

Maakleritega isiklikult kohtumine annab teile parema ettekujutuse nende isikupärast ja sobivusest teiega. Küsige küsimusi, mis on teie jaoks olulised ning hinnake, kas maakleri müügistiil sobib teie vajadustega.

4. Tutvuge maakleri turundus­strateegiaga

Küsige maaklerilt tema turundusstrateegia kohta. Kuidas ta kavatseb teie kinnisvara reklaamida? Milliseid tegevusi tehakse müügiprotsessi jooksul? Kas tal on kogemust sotsiaalmeedia reklaamiga või muude kaasaegsete turundusmeetoditega?

5. Maakleritasu

Oluline on mõista, kuidas maaklerid arvutavad oma tasusid. Kas nad võtavad protsendi müügihinnast või fikseeritud tasu? Veenduge, et mõistaksite kõiki kulusid.

6. Personaalne lähenemine

Valige maakler, kes näitab huvi teie vajaduste ja soovide vastu ning pakub personaalset lähenemist. Iga kinnisvara on erinev ja teie maakler peaks ka vastavalt sellele panema paika müügiprotsessi ja turundusstrateegia.

Kokkuvõte

Õige kinnisvaramaakleri valimine on oluline samm edukateks kinnisvaratehinguteks. Teadlik valik võib muuta müügi- või ostuprotsessi sujuvamaks ja vähendada stressi. Tehke kindlasti eeltööd, kohtuge erinevate maakleritega ning valige see, kellega tunnete end kõige mugavamalt ja kes vastab teie vajadustele kõige paremini.

Kindlasti võtke ka minuga ühendust, et saaksime koos arutada võimalusi kuidas saan aidata teie kinnisvara teie jaoks parimatel tingimustel müüa.